Obavijest za početak nove školske godine 2019./20.
Autor: Tanja Laušić, 2. 9. 2019.

Početak školske godine za sve učenike od 2. – 8. razreda je 9. rujna 2019. u 8 sati. Učenicima 2.b razreda nastava započinje u 9 sati.

Svečani prijam učenika prvih razreda je 9. rujna 2019. u 10 sati u atriju škole. Sve potrebne informacije za daljnji rad roditelji će dobiti taj dan nakon završene priredbe od učiteljica svoje djece.

Napomena:
Prvi nastavni dan učenici od 2.-8. razreda će prvi školski sat imati sat razrednika gdje će im biti podijeljeni pripadajući udžbenici. Učenici 5.a razreda idu u učionicu br. 7 kod razrednice Nine Mikelić, a učenici 5.b razreda u učionicu br. 8 kod razrednice Mare Kardum.

Mole se svi učenici da sa sobom u školu donesu prazne torbe-ruksake kako bi mogli preuzeti svoje udžbenike.

Svim učenicima sretan početak nove školske godine!
Majda Asanović

Obavijest za početak nove školske godine 2019./20.
Autor: Tanja Laušić, 2. 9. 2019.

Napomena:

Svim učenicima sretan početak nove školske godine!
Majda Asanović