UPISI DJECE U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠK. GOD. 2014./15.
Autor: Marijana Polić Kuko, 16. 1. 2014.

Prijava školskih obveznika vršit će se elektronskim putem u razdoblju od 20. do 31. siječnja 2014. na obrascu UPITNIK za predupis.

Na temelju prikupljenih i obrađenih upitnika, Ured državne uprave u Splitsko-dalmatinskoj županiji će utvrditi popis djece školskih obveznika i dostaviti ga stručnim povjerenstvima u osnovnim školama najkasnije do 31. siječnja 2014. god.

Nakon obavljene prijave djeteta u pripadajuću školu, roditelj odnosno staratelj obavezno se treba javiti školi u vremenu od 17. veljače do 28. veljače 2014.god. svakog radnog dana od 09 do 12 sati  radi dogovora o terminu testiranja djeteta i liječničkom pregledu.

Sa sobom ponijeti fotokopije rodnog lista, domovnice i OIB djeteta. Prilikom predupisa nije potrebna prisutnost djeteta.

Obavijesti o upisu u produženi boravak uskoro.

Dobro nam došli!

Stručna služba škole i  ravnateljica

Obavijest_web.pdf (88.77 KB)
Plan_upisa_2014.pdf (208.90 KB)

UPISI DJECE U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE ZA ŠK. GOD. 2014./15.
Autor: Marijana Polić Kuko, 16. 1. 2014.

Obavijesti o upisu u produženi boravak uskoro.

Dobro nam došli!

Stručna služba škole i  ravnateljica