Lutkarski mjuzikl
Autor: Sanja Poklepović-Pijuk, 15. 5. 2014.

U srijedu 14.svibnja 2014.u našoj smo školi ugostili glumce Produkcije Z iz Splita koji su za učenike nižih razreda izveli lutkarski mjuzikl za djecu pod nazivom LIJEPO PUTOVANJE LIJEPOM  NAŠOM.

Glumci su nas na zabavan i duhovit način proveli kroz različite gradove naše domovine i upoznali  s kulturno-povijesnom baštinom svakog  od njih. Uživali smo u njihovoj glumi,pjesmi,plesu,zanimljivoj scenografiji i animaciji prekrasnih lutaka.

Na poklon smo dobili  CD na kojem su sve pjesme i matrice iz predstave koje nam mogu poslužiti u učenju i zabavi.

Snimili smo i fotografije koje možete pogledati u foto-galeriji.

Lutkarski mjuzikl
Autor: Sanja Poklepović-Pijuk, 15. 5. 2014.

Snimili smo i fotografije koje možete pogledati u foto-galeriji.