MUZEJ I MI
Autor: Jadranka Gegić Blajić, 17. 5. 2018.

17. 05. 2018. godine su učenici produženog boravka naše škole  sudjelovali na otvorenju izložbe svojih radova izrađenih u projektu „Muzej i mi“ pod vodstvom muzejske pedagoginje gđe. Lade Laure iz Muzeja HAS-a Split.

Marljivo smo, tijekom cijele školske godine, sa svojim učiteljicama Ivanom, silvijom i Jadrankom odlazili na muzejske radionice i danas rezultate našeg truda pokazali svojim roditeljima, učiteljima i svim drugim posjetiteljima koji su se, u velikom broju, odazvali pozivu na ovu izložbu.

Za sve smo posjetitelje pripremili i zabavan program kao uvod u ovu izložbu u kojem je sudjelovao i školski orkestar.

Osim naših radova izloženi su i radovi Školske zadruge Agava, a ugođaj s otvorenja izložbe će vam najbolje prikazati ove fotografije.

MUZEJ I MI
Autor: Jadranka Gegić Blajić, 17. 5. 2018.